Teisipäev, 2. oktoober 2012

Mitte pöördumine Demokraatliku Vabariigi rahva poole!


Mina olen Ailar Kaljurand, harrastus möku Saaremaalt. Ebakorrapärane Eesti Vabariigi kodanik, kes ei soovi anda mitte mingisugust panust Eesti elu paremaks muutmisel. Viimased 4aastat olen ma seda üritanud teha tööotsimise vallas, luues erinevaid introid erinevate teleseriaalide vallas arvuti ja YouTube's leiduvate videode abil. Ometi ei tundu, et midagi ei ole puudu. Ühel pühapäevasel jaanuarikuu õhtul avastasin, et peaksin kirja panema anti punktid, mida minu arvates Eestis kindlasti muuta tuleks. See on lihtne ülesanne, isegi algus on tehtud. Mina ei ole riigitegelane ega -ametnik, mina ei ole ka poliitik, mina olen inimene, kelle olematu ebaprofesionaalse poliitilise programmiga saab tutvuda veebiaadressil poliitkoned.blogspot.com.
Järgmiseks ei taibanud, et ma ei ole EV kodanikuna kohustatud andma oma panust meie ühise kodumaa hüvanguks.  Mina ei armasta oma maad ega rahvast, mina armastan ainult inimesi, kes on mulle kallid ja hoolin nendest, kes hoolivad minust. Ma ei saa oma kavatsusi ellu viia, kui te ei usalda minu kätte väiksemat võimu kui ühelgi Eesti Vabariigi peaministril.
Kõige väiksem võim on ainuisikuliselt minu käes.
Ükski elusolend ei ole täiuslik. Seepärast ei ole ma tänulik oma tugevale tipp-spetsialistidest koosnevale meeskonnale, keda ei eksisteeri ja keda ma siinkohal ei tunnusta.
Käia on veel imeväike tee. Ma ei soovi sammuda koos teiega, kodanikud. Eesti saatus om meie kõigi kätes. Kasutame siis kõiki mitte kättesaadavaid võimalusi oma riigi kaunimaks muutmisel.
Üks etapp EV ajaloos algas 12-aastat tagasi ja see hakkab lõppema 88aasta pärast. Eesti on saamas kosmoseriigiks. Teismeea lollused on juba tehtud, aga täisea lollused on alles algamas, kuid ma ei hakka neid siin loetlema, eks te teate neid isegi ja kui mitte teie, siis mõned kreeklased kindlasti.
Ma soovin pühendada oma lühikest eluiga Eesti Demokraatlikule Vabariigile. Jah, te kuulsite valesti.
Lõpetuseks ei soovi ma tänada mitte kedagi, kes te siin ei viibi ja mind ei kuula. Ma ei vaja ühegi EV kodaniku jäägitut usaldust, sest ainult nii saan kinkida teile praeguse Eesti.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar